Komplexné elektroinštalácie

Ponúkame bohaté skúsenosti v oblasti elektroinštalácie pre rodinné domy, byty, kancelárske, obchodné alebo firemné priestory. Cenové ponuky vypracujeme na základe dodanej projektovej dokumentácie alebo osobnej prehliadky.

Bleskozvody

Montáž, revízia, odborné prehliadky a odborné skúšky bleskozvodov.

Alarmy

Zaoberáme sa dodávkou a predajom zabezpečovacích systémov viacerých značiek, video a audio vrátnikov, domových vrátnikov, kamerových systémov a prístupových systémov.

Revízie a merania

V spolupráci s našimi partnermi zabezpečujeme odborné prehliadky a odborné skúšky (revízie) elektrických zariadení.

Elektrické vykurovanie

Medzi výhody elektrických systémov možno zaradiť ich jednoduchú, bezhlučnú prevádzku, reguláciu teplotného výkonu a vysokú účinnosť. Vieme Vám pomocť s výberom a dodať vykurovacie fólie, rohože, káble, konvektory, infrapanely a termostaty.

Rekuperácie

Pri dodávke rekuperácií spolupracujeme so slovenskou rodinnou firmou VANO. Vďaka tejto spolupráci vieme poskytnúť originálne riešenia na mieru,
s ohľadom na individuálne požiadavky našich zákazníkov.

Skvelá cena

Pri návrhu, výbere komponentov aj samotnej realizácii vždy dosiahneme aby nami ponúknuté služby spĺňali potrebné normy aj možnosti Vašej peňaženky.

Lokálny majster

Nie sme firma so zákazkami po celom Slovensku. Sústreďujeme sa iba na oblasť západného Slovenska s cieľom byť k Vám čo najbližšie a bez zbytočných časových sklzov riešiť Vaše požiadavky.

Marián Borovský

Bučany
+421 918 622 479

Peter Gabriel

Bučany
+421 915 980 751

Nájdete nás

S prácou majstrov som spokojný. Všetko bolo dodane v dohodnutej cene, kvalite aj termíne.

Andrej B. RD Voderady

Majstri elektrikári odviedli skvelú prácu bez zbytočných zdržaní. Poradili aj s výberom alarmu a montážou predprípravy na alarm.

Jana J. RD Bučany